بادی فنس و کاور بدنه خودرو

برای دریافت بادی فنس و کاور بدنه خودرو کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت بادی فنس و کاور بدنه خودرو کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

بادی فنس و کاور بدنه خودرو کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت بادی فنس و کاور بدنه خودرو

بادی فنس و کاور بدنه خودرو

بادی فنس نوعی کاور بسیار مستحکم و مقاوم بوده که از پلی اورتان ساخته ‌شده و ضخامت آن نیز حداکثر ۱۸۰ میکرون است. به‌ منظور حفاظت از بدنه خودروهای مختلف استفاده از این کاور می‌تواند بسیار مناسب باشد.بادی فنس و کاور بدنه نوعی کاور بسیار مستحکم و مقاوم بوده که از پلی اورتان ساخته ‌شده و ضخامت آن نیز حداکثر ۱۸۰ میکرون است. به‌ منظور حفاظت از بدنه خودروهای مختلف استفاده از این کاور می‌تواند بسیار مناسب باشد. بادی فنس و کاور بدنه خودرو PPF نیز جنسی شبیه به کاور بدنه دارد با این تفاوت که از خود رنگی نداشته و به صورت کلی شفاف است. بادی فنس انعکاس دهنده رنگ واقعی خودرو است و تغییری در ظاهر و رنگ خودرو شما ایجاد نمی کند(تغییر آن جزیی است). نصب آن به صورت مات و براق نیز امکان‌پذیر است. بعضی از برندهای بادی فنس PPF ویژگی خود ترمیمی هم دارند که در صورت آسیب‌های سطحی، با حرارت به حالت اولیه خود باز می گردند. دلیل استفاده از بادی فنس PPF محافظت حداکثری بدنه خودرو از آسیب های احتمالی است.

اطلاعات بیشتر درباره بادی فنس و کاور بدنه خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

کاور خودرو نوعی پوشش بدنه خودرو است که معمولا از جنس پلی‌وینیل کلراید و سرامیک است. این پوشش خاصیت‌هایی مانند نانو و واترپروف (ضدآب) دارد که از بدنه خودرو در مقابل اشعه فرابنفش و نفوذ آب محافظت می‌کند. انواع کاور بدنه خودرو بی‌رنگ و رنگی در بازار موجود است.
کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین


کدام را باید برای محافظت از رنگ بدنه خودرو انجام دهیم(کاور بدنه یا بادی فنس)؟

در صورتی که هدف فقط محافظت از رنگ باشد بهتر است از بادی فنس (شفاف و بدون رنگ) استفاده شود چرا که کاورهای رنگی بیشتر جنبه تزئینی دارند.

آیا بعد از اجرای کاور بدنه، رنگ خودرو آسیب نمی بیند؟

کاورهای بدنه رنگی و شفاف پوشش های اضافه روی بدنه هستند که وظیفه محافظت و زیبایی از رنگ خودرو را دارند و فقط در صورت سوانح شدید و مواقعی که با قصد و نیت قبلی برای آسیب رساند به رنگ بدنه اقدامی همانند کلید و کاتر صورت بگیرد، بعد از آسیب رساندن به لایه محافظ و عبور از آن رنگ بدنه آسیب ببیند.

بررسی کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین هیوندای آوانته دنده ای 1384 - 1391

بررسی کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین بنز کلاس S S500 2014 - 2014

بررسی کاور بدنه ماشین محافظ رنگ ماشین رنو ساندرو استپ وی اتوماتیک 1395 - 1398

آیا برای نصب بادی فنس و کاور بدنه خودرو نیاز به زیر سازی هست؟

قبل از نصب بادی فنس و کاور بدنه خودرو باید قسمت های آسیب دیده و کثیفی های سطحی روی بدنه که با شستشو قابل رفع نیستند برطرف گردند و بعد از زیرسازی کاور اجرا شود.

آیا نصب کاور بدنه رنگی خودرو مشکلی از بابت راهنمایی و رانندگی به وجود آورد؟

برای اینکه مشکلی از بابت قانونی نداشته باشین بهتر است کاورهای رنگی انتخاب شوند که زمینه رنگ آن با آن به رنگ خودرو و آن چیزی که در کارت خودرو درج شده است، نزدیک باشد.

در صورتی که خودرو بعد از اجرای کاور،دچار سانحه شود قسمت های آسیب دیده قابل ترمیم هستند؟

در مواردی که خودرو بادی فنس داشته باشد قسمت های آسیب دیده کاور قابل تعویض می باشند ولی در مواقعی که از کاور رنگی با طیف رنگی خاص استفاده می کنید به این صورت هست که فرد اجرا کننده باید اضافی های کاور اجرا شده بر روی بدنه را نگه دارد تا در مواقع نیاز از آن استفاده کند.

ماندگاری کاور بر روی بدنه چند سال هست؟

مدت زمان نگه داشتن کاور روی بدنه بین ۳ تا ۵ سال می باشد و بعد از آن جهت جلوگیری از آسیب بدنه بهتر از حذف و یا تعویض گردد.

آیا زمانی که بخواهیم کاور را حذف کنیم، رنگ خودرو آسیب می بیند؟

اگر فرد اجرا کننده متخصص باشد و از کاورهای باکیفیت برای خودرو شما استفاده کند، هیچ خطری رنگ خودرو را تهدید نمی کند.

برای اجرا و نصب کاور قطعات بدنه باید دمونتاژ شوند؟

در برخی موارد قطعاتی مانند آینه ها و دستگیره ها،زه ها و فلاپ های روی بدنه نیاز به دمونتاژ دارند و این امری متداول در این صنعت هست. در صورتی که فرد اجرا کننده متخصص باشد بدون بروز مشکل، قطعات پس از اتمام اجرا مجدد مونتاژ می شوند.