لیسه گیری خودرو

برای دریافت لیسه گیری خودرو قلم گیری رنگ بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت لیسه گیری خودرو قلم گیری رنگ بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

لیسه گیری خودرو قلم گیری رنگ بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت لیسه گیری خودرو

لیسه گیری خودرو

برخلاف صافکاری PDRکه برای برطرف سازی فرورفتگی های خودرو از جمله فرورفتگی های ناشی از تگرگ و طوفان کاربرد دارد، عملیات لیسه‌گیری برای خراش های عمقی استفاده می شود. نحوه لیسه گیری خودرو به شرح زیر است: در اولین مرحله لازم است تا محل خراش با استفاده از شوینده های مناسب تمیز شود. سپس قسمت آسیب دیده زیر نور فرابنفش و یا نور آفتاب قرار می گیرد. این کار سبب می شود تا عمق خراش مشخص شود. در مرحله بعد، تعمیرکار با توجه به رنگ خودرو، محل خراش را بتونه کاری می کند. حال نوبت به رنگ کاری خراش می رسد. برای این کار از رنگ خشک و یا رنگ جامد استفاده می کنند. در این مرحله لازم است تا فرایند صافکاری و لیسه کشی انجام شود. با استفاده از لیسه های مخصوص، رنگ اضافی برداشته شده و فرورفتگی از بین می رود. در نهایت، تکنسین با استفاده از دستگاه پولیش و واکس کاری بدنه، خودروی شما را همانند روز اولش می سازد.

اطلاعات بیشتر درباره لیسه گیری خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

همواره آسیب دیدن بدنه خودرو یکی از بزرگ ترین نگرانی ها است. روش های مختلفی برای رفع این مشکلات وجود دارد. روش لیسه گیری و یا قلم گیری، فرایند لیسه‌گیری یا لیسه‌کشی به بهترین شکل، مشکل خودروی شما را برطرف خواهد کرد.
قلم گیری رنگ بدنه ماشین در آخرین مرحله از لیسه گیری خودرو، نوبت به پولیش کاری می رسد. هدف از انجام این کار، یکنواخت کردن رنگ محل آسیب دیده با سایر قسمت های اتومبیل است. از همین رو نباید از انجام پولیش‌کاری پس از لیسه‌گیری غافل شد. با انجام این کار دیگر اثری از خراش ایجاد شده در سطح خودروی شما باقی نخواهد ماند. در تعمیرگاه های تخصصی برای انجام این کار از رنگ جامد قوی و دستگاه های مدرن و مخصوص استفاده می شود. علاوه بر این، لازم به ذکر است که پیش از انجام لیسه گیری باید از خشک بودن بدنه ماشین اطمینان یابید چرا که در غیر اینصورت، رنگ قبلی پخش شده و شما را با صحنه دلخراشی روبرو می کند.