صفرشویی خودرو

برای دریافت صفرشویی خودرو صفرشویی و چراغ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت صفرشویی خودرو صفرشویی و چراغ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

صفرشویی خودرو صفرشویی و چراغ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت صفرشویی خودرو

صفرشویی خودرو

صفرشویی ماشین در واقع نسخه عمیق تر کارواش معمولی است. در صفرشویی علاوه بر تمیز کردن خودرو، هدف اصلی نو کردن قطعات خودرو و ترمیم بخش های مختلف آن می باشد. در صفرشویی در واقع کیفیت خودروی خود را بالا می برید و قسمت بیرونی خودروی شما فراتر از تصورتان تمیز و نو خواهد شد.صفرشویی خودرو یکی از انواع شست و شوی خودرو است که در آن طی مراحلی با دقت و عمق بیشتری خودرو نظافت می شود.

اطلاعات بیشتر درباره صفرشویی خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

صفرشویی باعث حفظ یا بالا بردن ارزش خودروی شما می‌شود. خصوصا اگر می‌خواهید خودروی خود را بفروشید، بهتر است حتما از این روش استفاده کنید. همچنین در روش صفرشویی، قطعات خودرو بیشتر محافظت می‌شوند چون یک روکش با حالت مومی روی سطح بدنه خودرو کشیده می‌شود تا سطح خودرو در برابر آلودگی و اکسید شدن محافظت شود.
صفرشویی و چراغ ماشین


فرآیند صفر شویی خودرو به چه صورت است؟

در صفرشویی ماشین، موکت کف خودرو و صندلی های پارچه ای با دستگاه وکیوم و مواد مخصوص صفرشویی تمیز می شود تا بافت موکت خودرو دچار آسیب نگردد. همچنین نمدی سقف خودرو با دستگاه تورنادورگان (پاشش همزمان باد و مواد) تمیز می شود تا جهت خواب نمد حفظ شود.

صفرشویی خودرو شامل چه مواردی می شود؟

تمامی قسمت داخلی کابین شامل صندلی ها، کف، سقف، داشبورد، رودری ها و صندوق عقب جزو موارد استاندارد صفرشویی خودرو هستند وخارج از این موارد نظیر رینگ ها، موتور و .. به درخواست مشتری قابل انجام هستند.

بررسی صفرشویی و چراغ ماشین پورشه پانامرا 6 سیلندر 2010 - 2014

بررسی صفرشویی و چراغ ماشین کیا اسپورتیج 4 سیلندر GT لاین 2017 - 2018

بررسی صفرشویی و چراغ ماشین رنو اسکالا 1.6 لیتر 2015 - 2016

صفر شویی خودرو آسیبی به چرم نمی رساند؟

فرایند صفرشویی خودرو توسط مواد با PH مخصوص هر بافت بوده و بعد از اتمام فرآیند نظافت، فرایند محافظت چرم توسط لوسیون های خاص این کار انجام می گیرد.

چرا خودرو نیاز به صفر شویی دارد؟

به مرور زمان آلودگی های محیطی و استفاده مداوم از خودرو باعث کثیفی داخل می شود که با نظافت  متداول کارواش از بین نمی رود و در این مرحله نیاز به مواد تخصصی و تجهیزات صفرشویی ماشین هست تا خودرو حس روز اول را داشته باشد.

در فرآیند صفرشویی قطعات داخلی نظیر صندلی ها باز می شوند؟

به صورت استاندارد بهتر است صندلی ها دمونتاژ شوند تا موکت کف به صورت یکپارچه با دستگاه وکیوم صفرشویی شود.

آیا بعد از صفرشویی، نمدی سقف و موکت کف آسیب نمی بیند؟

خیر هیچی آسیبی نمی بینند. نمدی سقف با دستگاه تورنادورگان که مواد تمیز کننده را به کمک فشار باد روی نمدی پخش می کند و کثیفی ها را از بافت نمد جدا می کند صفرشویی می شود. در این فرآیند نیازی به استفاده از فرچه و یا دستمال زبر برای تمیز کردن بافت نمد نیست. همچنین برای موکت کف از دستگاه وکیوم استفاده می شود که کثیفی را از داخل بافت موکت به روش مکش خارج می کند.

آیا بعد از موتورشویی، قطعات برقی آسیب می بیند؟

خیر؛ قبل از انجام موتورشویی کلیات موتور توسط متخصص چک می شود. اگر مورد مشکوکی مانند تعمیری بودن قسمت های برقی، باز شدن پلمپ ای سی یو و .. دیده نشود موتورشویی به کمک بخار و مواد مخصوص موتور انجام می شود تا مشکلی برای خودرو پیش نیاید.