صفرشویی و چراغ ماشین- صفرشویی خودرو

برای دریافت صفرشویی و چراغ ماشین صفرشویی خودرو کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت صفرشویی و چراغ ماشین صفرشویی خودرو کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

صفرشویی و چراغ ماشین صفرشویی خودرو کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت صفرشویی خودرو

صفرشویی و چراغ ماشین - صفرشویی خودرو

صفرشویی باعث حفظ یا بالا بردن ارزش خودروی شما می‌شود. خصوصا اگر می‌خواهید خودروی خود را بفروشید، بهتر است حتما از این روش استفاده کنید. همچنین در روش صفرشویی، قطعات خودرو بیشتر محافظت می‌شوند چون یک روکش با حالت مومی روی سطح بدنه خودرو کشیده می‌شود تا سطح خودرو در برابر آلودگی و اکسید شدن محافظت شود.

صفرشویی ماشین در واقع نسخه عمیق تر کارواش معمولی است. در صفرشویی علاوه بر تمیز کردن خودرو، هدف اصلی نو کردن قطعات خودرو و ترمیم بخش های مختلف آن می باشد. در صفرشویی در واقع کیفیت خودروی خود را بالا می برید و قسمت بیرونی خودروی شما فراتر از تصورتان تمیز و نو خواهد شد.صفرشویی خودرو یکی از انواع شست و شوی خودرو است که در آن طی مراحلی با دقت و عمق بیشتری خودرو نظافت می شود.
صفرشویی خودرو صفرشویی باعث حفظ یا بالا بردن ارزش خودروی شما می‌شود. خصوصا اگر می‌خواهید خودروی خود را بفروشید، بهتر است حتما از این روش استفاده کنید. همچنین در روش صفرشویی، قطعات خودرو بیشتر محافظت می‌شوند چون یک روکش با حالت مومی روی سطح بدنه خودرو کشیده می‌شود تا سطح خودرو در برابر آلودگی و اکسید شدن محافظت شود.


منظور از صفرشویی خودرو چیست ؟

در صفر شویی خودرو تمامی قطعات داخلی و خارجـی کابین خودرو شامل صنـدلی ها، رودری، سقف، داشـبورد، موتور، لاستیک و … با دقت توسط مواد شوینـده شسـته می شود. خودروی هرکس، جلوه ای از شخصیت اوست. افراد بی نظم و افرادی که ذهن آشفته ای دارند، معمولا به ماشین خود رسیدگی نمی کنند و خودروی آنها همیشه کثیف و نامرتب است؛ اما افرادی که به کار و جایگاه خود اهمیت می دهند، ماشینشان را تمیز نگه می دارند.
در این نوع از تمیزی خودرو علاوه بر اینکه ظاهر خودرو که شامل تمامی نواحی بدنه می شود (از سپر گرفته تا صندوق عقب)، قسمت های داخلی هم تمیز می شوند. این قسمت ها شامل صندلی، درب ها، کف، داشبورد، فرمان، انواع قسمتهای زینتی داخل ماشین و… است.
قسمت های مختلفی در صفر شویی باید مورد توجه قرار بگیرد. یکی از مهم ترین آنها موتور خودرو است. موتور که به عنوان قلب یک خودرو از آن یاد می شود، اگر دچار آلودگی گردد تمامی قسمتهای خودرو را به مرور زمان درگیر می کند. پس بسیار مهم است که در حفظ و نگهداری آن دقت لازم را انجام بدهیم.

صفرشویی و چراغ ماشین - صفرشویی خودرو

تفاوت کارواش و صفرشویی خودرو

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، کارواش معمولی تنها شامل شست‌وشوی ساده و سطحی خودرو است، در حالی که در صفرشویی تمام بخش‌های خودرو به صورت عمقی نظافت می‌شود. شما برای صفرشویی باید چندین برابر کارواش معمولی هزینه کنید. اما از سوی دیگر اگر کارواش معمولی حدودا نیم ساعت طول بکشد، برای صفرشویی حدودا باید ۸ ساعت را در نظر بگیرید.

مراحل صفرشویی خودرو

زیبایی قسمت بیرونی خودروی شما قابل مقایسه با زیبایی قسمت داخلی آن نیست! بنابراین مشخص است که صفرشویی داخل خودرو به تلاش و زمان بیشتری نیاز دارد. اگر هر بخشی از داخل خودروی شما کثیف باشد ( مثلا دریچه کثیف کولر ، هوای آلوده و آلرژی زا را داخل خودرو پخش می کند و یا شیشه های کثیف دید راننده را می گیرند ) ، رسیدگی به آن به زمان زیادی نیاز دارد. در چنین شرایطی ، صفرشویی داخل ماشین کاری فراتر از شستشوی معمولی با آب و صابون خواهد بود. برخی از رایج ترین خدمات صفر شویی قسمت های داخلی ماشین به شرح زیر می باشد :

 • جارو زدن و شستن کفی و قسمت های داخلی با شامپو
 • شست و شو و نظافت قسمت های چرمی با پاک کننده های مخصوص چرم
 • تمیز کردن تمامی قسمت های پلاستیکی و وینیل ( انواع پلاستیک‌ های دارای ریشه‌ CH:CH2 )
 • از محلول هایی با pH‌ متعادل برای پاک کردن سطوح چرمی استفاده می شود
 • تمیز کردن تمامی سطوح و منافذ با استفاده از کمپرسور هوا ، برس های نرم ، پارچه های نرم و پاک کننده های مخصوص
 • تمیز کردن تمامی دستگیره ها ، کلید و سوئیچ
 • تمیز کردن کمربند ، آینه ، فرمان و کنسول
 • تمیز کردن و جلا دادن شیشه های داخلی و سانروف

موتورشویی خودرو

موتور خودرو قطعات بسیاری دارد که جنس هر یک از آنها با دیگری متفاوت است. از سوی دیگر باقی ماندن آلودگی داخل محفظه موتور به مرور ممکن است باعث اختلال در عملکرد خودرو شود. بنابراین فرآیند صفرشویی موتور خودرو حساسیت بسیار بالایی دارد.
در موتورشویی با آب، ابتدا باید سطوح برقی به خوبی با پلاستیک و چسب پوشانده شود. سپس گرد و خاک با وسایل مناسب صنعتی از روی سطوح پاک می‌شود. در مرحله بعد مواد شوینده روی سطح موتور پاشیده می‌شود. در پایان سطح موتور آبکشی شده و با دستمال ماکروفایبر خشک می‌شود.
موتورشویی بدون آب به نسبت موتورشویی با آب گزینه بهتری است. در این نوع از شست‌وشوی خودرو نیز بهتر است سطوح برقی با پلاستیک و چسب پوشانده شود و پس از تمیز کردن موتور از گرد و خاک، به وسیله شوینده موتورشوی بدون آب، موتور خودرو تمیز شود.
بهترین گزینه برای تمیز کردن موتور و دسترسی به تمام بخش‌های قطعات آن، استفاده از یک وسیله مخصوص تحت عنوان بخارشوی صفرشویی است.

صفرشویی و چراغ ماشین - صفرشویی خودرو

اهمیت صفرشویی پیش از فروش خودرو

یکی از نکات مهمی که قبل از اقدام به فروش خودرو پیشنهاد می‌شود، صفرشویی کامل خودرو است. خودرویی که دارای ظاهر تمیز و زیبایی باشد حتما طرفداران بسیاری پیدا خواهد کرد. همچنان صفرشویی می‌تواند کارشناسی خودرو کارکرده را آسان‌تر کند.
برخی بر این باورند که صفرشویی خودرو، تنها پیش از فروش ماشین الزامی است و تا زمانی که قصد معامله نداشته باشند؛ نسبت به این کار اقدام نمی‌کنند. اما بهتر است شست‌وشوی خودرو را به صورت دوره‌ای و مکرر انجام دهید؛ زیرا رانندگی با یک وسیله نقلیه تمیز هم در سلامت سرنشینان موثر بوده و هم حس خوبی به شما می‌دهد.

هزینه صفرشویی خودرو

هزینه صفرشویی خودرو بسته به چند چیز مانند شهرت یک تجارت ، حرفه ای بودن آن ، نوع صفرشویی و اندازه خودرو متفاوت است. هر چه کیفیت خدمات بالاتر باشد ، هزینه آن نیز بیشتر می شود. پکیج های مختلفی از صفرشویی با قیمت های مختلفی ارائه می شود. شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که هزینه صفرشویی خودرو چه قدر است ؟! یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت ، سایز خودروی شما است. البته تفاوت قیمت آنها زیاد نیست. البته خدمات مازاد همچون شستن موتور ماشین ، واکس زدن چرم روکش صندلی ها و همچنین کیفیت محصولات به کار برده شده در تعیین قیمت تاثیرگذار هستند. از آنجایی که متخصصین آس به محل مورد نظر شما ( اداره یا منزل ) در زمان مشخص شده مراجعه می کنند ، قطعا هزینه بیشتری نسبت به کارواش معمولی پرداخت خواهید کرد. به طور معمول خدمات صفرشویی بین 1.5 الی 3 ساعت زمان می برد.
اکنون که تصمیم گرفته اید از خدمات صفرشویی برای شستن خودروی خود استفاده کنید و از قیمت آن نیز اطلاع دارید ، باید در انتخاب شرکت خدماتی مناسب نیز دقت کنید. کیفیت کار و مواد مورد استفاده و تجربه باعث ایجاد تفاوت بین شرکت ها می شود. شما همچنین می خواهید از بسته های مختلف ارائه شده و اینکه آیا آنها خدمات مورد نیاز ماشین شما را ارائه می دهند اطلاعات کافی به دست بیاورید.

چرا صفرشویی ماشین اهمیت دارد ؟

 • افزایش طول عمر وسایل نقلیه : صفر شویی آلودگی هایی را که ممکن است به چرم ، وینیل ، کروم و رنگ خودرو آسیب برساند را از بین می برد. در چنین شرایطی این کار مانع مستهلک شدن خودرو می شود.
 • بهبود ظاهر فیزیکی خودرو : پس از خرید ماشین جدید ، درخشش آن برای مدتی باقی می ماند. با وجود اینکه مرتبا خودروی خود را به کارواش می برید ، اما با گذشت شما خودروی شما جذابیت خود را از دست می دهد. با خدمات صفرشویی ظاهر اصلی خودروی خود را ترمیم کنید. متخصصین حرفه ای آس اطمینان می دهند که تمامی قسمت های ماشین از نظر گرد و غبار ، خاک ، خراش ، بو و غیره بررسی شده اند.
 • حفظ وضعیت رنگ خودرو : رنگ وسیله نقلیه شما می تواند تحت تاثیر ضایعات ، گرد و غبار ، خاک و کثیفی و غیره قرار بگیرد. صفرشویی خودرو تضمین می کند که یک لایه موم روی رنگ برای کاهش خراش اعمال می شود. این لایه درخشش ماشین را بازگردانده و به صورت همزمان مانع محافظتی ایجاد می کند.
 • خنک شدن موتور در حین کارکرد : با انجام خدمات صفر شویی به صورت منظم و مداوم ، موتور ماشین شما از گرد و غبار ، نشت و کثیفی تمیز می شود. این اطمینان حاصل می کند که موتور راحت تر کار می کند.
 • افزایش ارزش خودرو : تکنسین های آس با انجام این روند کمک می کنند تا ماشین شبیه به روز اول خود شود. متخصصان باتجربه آس از استانداردهای بازار و همچنین ترجیحات مشتریان آگاه هستند ، بنابراین می توانند به بهبود وضعیت ماشین شما کمک کنند. نهایتا ارزش ماشین شما بالا خواهد رفت.