صافکاری تخصصی PDR خودرو

برای دریافت صافکاری تخصصی PDR خودرو صافکاری بدون رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت صافکاری تخصصی PDR خودرو صافکاری بدون رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

صافکاری تخصصی PDR خودرو صافکاری بدون رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت صافکاری تخصصی PDR خودرو

صافکاری تخصصی PDR خودرو

صافکاری بدون رنگ صافکاری Pdr به معنای ترمیم و از بین بردن موج، فرو رفتگی، برجستگی، قری (به صورت کلی دفورمگی سطح بدنه) و آثار تصادف از روی خودرو است. صافکاری خودرو نیز همانند نقاشی از جمله کارهایی است که هنر شخص در نتیجه‌ی آن مهم و تأثیرگذار می‌باشد. در روش سنتی که از قالب، تنه و مشتی استفاده می‌شود و همچنین در روش جدید صافکاری بی‌رنگ خودرو که از میله های صافکاری تخصصی PDR خودرو استفاده می‌شود، بدنه خودرو به کمک دقت، تجربه و مهارت فرد، با بهره‌گیری از تجهیزات مورد نیاز ترمیم می‌شود.
صافکاری خودرو به دو دسته کلی تقسیم می‌شود؛ صافکاری بی رنگ ماشین که صافکار بدون آسیب رساندن به رنگ بدنه، قسمت آسیب دیده را ترمیم می‌کند؛ در این نوع صافکاری pdr از افت قیمت خودرو جلوگیری می‌شود و صافکاری خودرو با رنگ که در آن تنها به ترمیم قسمت آسیب دیده پرداخته می‌‌شود و سپس مابقی کار به نقاش سپرده می‌شود تا به وسیله بتونه و آستر، خلل و فرج‌های روی سطح بدنه پوشانده و پس از آن رنگ آمیزی شود. تفاوت اصلی این دو مدل صافکاری، به طور مستقیم به میزان شدت ضربه وارده و اثر آن بر روی بدنه خودرو مرتبط است.

اطلاعات بیشتر درباره صافکاری تخصصی PDR خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

صافکاری PDR یا (Paintless Dent Repair) روشی برای ترمیم آسیب ‌های وارد شده به بدنه خودرو بدون استفاده از رنگ است. صافکاری پی دی آر برای ترمیم آسیب ‌های کوچک و متوسط مانند فرورفتگی ‌های ناشی از سنگ ‌های ریز، پارکینگ، یا تصادفات خفیف مناسب است.
صافکاری بدون رنگ ماشین صافکاری PDR از جمله فرآیند های صافکاری بدون رنگ محسوب می شود که شما می توانید با استفاده از میله های چرخشی، اهرمی و... به بهترین شکل انجام دهید. یکی از متداول ترین روش های صافکاری بدون رنگ یا PDR استفاده از میله های فلزی و گیره های بدنه برای بیرون کشیدن قری یا تورفتگی ها روی بدنه است. برای بیرون کشیدن، از قسمت بیرون بدنه چسب و یا برگه های مخصوصی طراحی شده است که در اثر کشش آسیبی به رنگ وارد نمی کنند و با تنظیم دقیق آنها در محل مورد نظر لکه ها و چروک های ریز و درشت به سادگی صاف می شوند. تکنسین های این رشته، می تواننند نقاط زیادی را با آنها ترمیم کنند و با استفاده از گرما (سشوار صنعتی) از ترک خوردگی یا تراشیدن جلوگیری نماید.


آیا بعد از انجام صافکاری خودرو به روش PDR ، خودرو دچار افت قیمت می شود؟

خیر، هدف از انجام صافکاری PDR این است که تا حد ممکن قسمت آسیب دیده بدون تغییر شکل ظاهری به حالت اولیه خود برگردد.

آیا بعد از انجام صافکاری خودرو به روش PDR، قسمت آسیب دیده دچار موج می شوند؟

قبل از روش و ابزار صافکاری مدرن PDR، از روش و ابزار سنتی قالب، تنه و مشتی به صورت ضربه ای برای برطرف کردن قسمت های آسیب دیده استفاده می شد که به دلیل نوع ابزار و عدم مهارت فرد بعد از صافکاری قسمت آسیب دیده خودرو، محل برخورد ابزار به حالت موج یا فرورفتی-برجستگی های ریز روی سطح بدنه باقی می ماند. امروزه با استفاده از تکنیک مدرن PDR که منطق آن بر اساس خسته کردن ورق است نه ضربه، بعد از صافکاری آثار ابزار بر روی سطح بدنه دیده نمی شود.

بررسی صافکاری بدون رنگ ماشین تویوتا لندکروز چهار در 6 سیلندر 4.0 2012 - 2014

بررسی صافکاری بدون رنگ ماشین لکسوس IS 250 2014 - 2015

بررسی صافکاری بدون رنگ ماشین پورشه کیمن S 2010 - 2012

آیا برای انجام صافکاری خوردو به روش مدرن PDR، نیاز به باز کردن یا دمونتاژقطعات خودرو هست؟

یکی از مزیت های استفاده از روش صافکاری مدرن PDR خودرو این است که نیاز به باز کردن قطعاتی مثل رودری نمی باشد و با ابزار های مختلف که از لحاظ ابعاد و کاربری متنوع هستند قسمت های آسیب دیده برطرف می شوند؛ به ندرت و با توجه به میزان آسیب نیاز به باز کردن قطعات می باشد.

برای چه نوع آسیب هایی می شود از روش صافکاری مدرن PDR استفاده کرد؟

بیشترین کاربرد صافکاری مدرن PDR خودرو برای قری ها می باشد ولی قسمت هایی که شدت آسیب زیاد باشد هم از این روش می توان استفاده کرد.

آیا صافکاری به روش سنتی با ابزار قالب،تنه و مشتی منسوخ شده است؟

روش سنتی به صورت کامل منسوخ نشده است و همچنان در مواردی برای فرم کردن و … مورد استفاده قرار می گیدر ولی مهمترین نکته علاوه بر روش مورد استفاده، مهارت فرد است که تعیین کننده نتیجه می باشد.

آیا برای انجام صافکاری مدرن PDR نیاز به شکافتن قسمت های داخلی بدنه هست؟

برای برطرف کردن آسیب های وارد شده بر روی سطح بدنه از روزنه ها و منافذ استاندارد بدنه استفاده می شود  و نیاز به ایجاد روزنه یا شکافتن قسمت های بدنه نیست و فقط در مواردی که محل آسیب دیدگی در نواحی دوبل و بدون دسترسی باشد روزنه‌ای به اندازه شعاع ابزار ایجاد می شود که این روزنه به روش استاندارد بعد از اتمام کار بسته می شود.

در مواقعی که شدت آسیب دیدگی زیاد باشد و قسمت آسیب دیده نیاز به نقاشی داشته باشد، صافکاری به روش PDR کاربرد دارد؟

حتی زمانی که قطعات بدنه نیاز به نقاشی داشته باشند بایستی صافکاری بدون نقصی انجام شود تا با کمترین میزان و ضخامت بتونه، قسمت آسیب دیده قابل رفع باشد.