شیشه دودی خودرو

برای دریافت شیشه دودی خودرو شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت شیشه دودی خودرو شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

شیشه دودی خودرو شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت شیشه دودی خودرو

شیشه دودی خودرو

دودی کردن شیشه‌های خودرو طرفداران خودش را دارد؛ کسانی که دوست دارند ظاهر خودروشان متفاوت باشد یا ترجیح می‌دهند با استفاده از شیشه‌های دودی دما یا تابش نور خورشید به داخل کابین خودرو را کاهش دهند. گرچه شیشه‌های دودی جزو تزئینات خودرو به شمار می‌رود اما در عین مفید بودن، می‌تواند خطراتی را هم برای سرنشینان به دنبال داشته باشد و اگر قرار است شیشه خودرو خود را دودی کنیم، بهتر است از همه جوانب آن آگاه باشیم.

اطلاعات بیشتر درباره شیشه دودی خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

باید بدانید که تیره‌کردن شیشه ماشین با برچسب یا از راه‌های دیگر باید در چارچوب قوانین راهنمایی و رانندگی صورت بگیرد. در غیر این صورت، جریمه به‌همراه خواهد داشت. در ایران، ۳۵ تا ۴۰ درصد از دودی‌کردن شیشه‌های ماشین مجاز است. در واقع، تیرگی و دودی‌بودن شیشه‌ها باید به‌حدی باشد که سرنشینان خودرو مشخص باشند.
شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین روش های دودی کردن شیشه خودرو شیشه‌های خودرو با روش‌های مختلفی دودی می‌شوند و بنابر روشی که برای این کار انتخاب می‌شود، کیفیت و نتیجه نهایی متفاوت خواهد بود. دودی کردن شیشه خودرو در کارخانه شیشه‌های دودی کارخانه به عنوان یک آپشن و به درخواست راننده انجام می‌شود. کارخانه خودروساز براساس استاندارد‌های تعریف شده، شیشه‌های خودرو را با درصد بسیار کمی دودی می‌کند. دودی کردن شیشه خودرو به روش دستی نصب برچسب شیشه دودی نیاز به وسایل عجیبی ندارد و به صورت سیار و دستی هم امکان‌پذیر است. البته از آنجایی که نصب این برچسب‌ها نیاز به تجربه دارد بهتر است از افراد ماهر در این زمینه کمک گرفته شود. گاهی ممکن است هنگام نصب برچسب حباب‌هایی کوچک زیر برچسب باقی بمانند. البته جای نگرانی نیست چراکه بعد از یک روز از بین می‌روند.


آیا با شیشه دودی می توان معاینه فنی گرفت ؟

در مراکز معاینه فنی، دید صحیح راننده، بررسی شده و در صورتی که درصد دودی بودن شیشه‌ها، به ویژه شیشه جلو و عقب، به حدی باشد که دید راننده را مختل سازد؛ قطعا برگه معاینه فنی برای آن خودرو صادر نخواهد شد. نکته: البته در صورتی که شیشه دودی، فابریک کارخانه باشد؛ قطعا با استانداردها همخوانی داشته و مشکلی برای گرفتن برگه معاینه فنی پیش نمی‌آید.

آیا تعویض پلاک با شیشه دودی امکان پذیر است ؟

درصد مجاز شیشه دودی برای تعویض پلاک، حداکثر ۳۰ تا ۴۰ درصد خواهد بود. دقت داشته باشید که باتوجه به نوع برچسب دودی کردن شیشه‌ها، شدت تاریکی و سیاهی آن کم و زیاد بوده و از این جهت نمی‌توان یک درصد قطعی و کلی عنوان کرد.باید وضعیت تیرگی شیشه‌های خودرو به شکلی باشد که بتوان از فاصله ۳ متری، داخل خودرو یعنی هم دو صندلی جلو و هم صندلی‌های عقب را بتوان مشاهده کرد.

بررسی شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین تویوتا یاریس هاچ بک 2015 - 2016

بررسی شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین رنو سفران 2.5 لیتر PE 2014 - 2016

بررسی شیشه دودی درصد مجاز درصد 40 35 70 دودی ماشین نیسان رونیز 1382 - 1389

جریمه شیشه دودی چقدر است؟

مبلغ جریمه شیشه دودی در سال ۱۴۰۳، برای شیشه جلو ۵۰۰ هزار تومان،‌برای شیشه‌های بغل جلو ۲۰۰ هزار تومان و برای شیشه عقب و شیشه‌های بغل عقب ۱۰۰ هزار تومان است. است. بدیهی است که در سال‌های آینده، احتمال دارد که این مقادیر نیز مانند جریمه سرعت غیر مجاز و دیگر جرایم رانندگی، تغییر کرده و حتی برای بازدارندگی بیشتر، افزایش یابد.

درصد مجاز شیشه دودی ماشین چقدر است؟

بر اساس قوانین موجود، درصد شیشه دودی خودرو نباید از ۳۰ تا ۴۰ درصد بیشتر باشد. همچنین باید بتوانند از فاصله ۳ متری داخل خودرو قابل مشاهده باشد. در غیر این صورت پلیس می‌تواند خودرو را جریمه کند.

عمر برچسب دودی ماشین چقدر است؟

برچسب‌های بی‌کیفیت بعد از مدتی حباب‌های داخلشان را از دست می‌دهند و از شیشه جدا می‌شوند. اگر برچسبی با جنس خوب تهیه کنید، تا حدود ۱۰ سال برایتان کار خواهد کرد.

قیمت دودی کردن شیشه ماشین چقدر است؟

قیمت برچسب‌هایی که برای دودی‌کردن شیشه در بازار به‌فروش می‌رسند به عوامل مختلفی بستگی دارد. هم نوع و کیفیت برچسب‌ها با هم فرق دارند و هم اینکه هر مدل از خودروها برچسب مربوط به خود را می‌خواهند. برچسب دودی کردن ماشین برای مدل‌های بالاتر و گران‌تر هزینه بیشتری خواهد داشت. اما به‌طور کلی، طیف قیمتی که باید برای خرید برچسب دودی شیشه بپردازید از حدود ۱۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و به بیش از یک میلیون تومان هم می‌رسد