نانو سرامیک خودرو

برای دریافت نانو سرامیک خودرو سرامیک بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت نانو سرامیک خودرو سرامیک بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

نانو سرامیک خودرو سرامیک بدنه ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت نانو سرامیک خودرو

نانو سرامیک خودرو

تاثیر پوشش نانو سرامیک بر بدنه خودرو همان‌طور که گفته شد، پوشش نانو سرامیک، نوعی لایه محافظ روی رنگ بدنه خودرو است که به حفظ شفافیت (ترنسپرنت) و تمیز نگه‌ داشتن آن کمک می‌کند. همچنین نانو سرامیک خودرو می تواند از تاثیر اشعه UV خورشید بر روی بدنه محافظت کرده و مانع اکسید شدن و آسیب‌ دیدن رنگ خودرو ‌شود، حتی می‌تواند محافظ خوبی در برابر ترکیب رنگ با مواد شیمیایی باشد.

اطلاعات بیشتر درباره نانو سرامیک خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یا گلس کوتینگ، نوعی پلیمر مایع است که روی بدنه خودرو ریخته می‌شود و پس از ترکیب‌شدن با رنگ خودرو، منجر به ایجاد لایه‌ای هیدروفوبیک روی سطح بیرونی رنگ بدنه می‌شود که خاصیت آب‌گریزی دارد. این خاصیت، باعث محافظت بیشتر از بدنه خودرو در مقابل گردوغبار می‌شود
سرامیک بدنه ماشین


سرامیک خودرو چیست؟

پوشش سرامیک متشکل از مواد سیلیسیوم اکساید مایع است که بعد از پرکردن منافذ خالی رنگ و کریستاله شدن، باعث افزایش مقاومت رنگ در برابر آسیب های وارده شده، باعث حفظ براقیت رنگ و ثابت ماندن کیفیت رنگ طی مدت زمان عمر سرامیک می شود.

مزایای سرامیکی کردن ماشین چیست و به چه دلیل خودرو نیاز به سرامیک دارد؟

از مهمترین مزایای سرامیک کردن خودرو، جلوگیری از نفوذ خط و خش های سطحی به رنگ اصلی، کثیفی کمتر در نتیجه شستشو آسان، جلوگیری از تغییر رنگ ناشی از نور آفتاب، سوختگی ناشی از فضله پرنده، آسیب های ناشی از باران های اسیدی ،آب گریزی و براقیت ماندگار. نکته: سرامیک خودرو از خطهای عمیق مانند: کلید کاتر چاقو و… جلوگیری نمی کند.

بررسی سرامیک بدنه ماشین هیوندای i20 2013 - 2015

بررسی سرامیک بدنه ماشین ب ام و سری 5 سدان 530i 2017 - 2018

بررسی سرامیک بدنه ماشین ب ام و سری 4 کروک 428i 2014 - 2016

آیا سرامیک خودرو جلوی سنگ خوردگی را می گیرد؟

بسته به شدت ضربه، در صورتی که شدت ضربه کم باشه جلوگیری می کند ولی اگر شدت ضربه زیاد باشد یا سنگ بزرگی به بدنه اصابت کند باعث قری و کنده شدن رنگ خواهد شد. برای مثال در صورتی که نیمی از درب موتور سرامیک شده باشد نیمه دیگر سرامیک نشده باشد، اگر قسمت سرامیک نشده دو نقطه دچار سنگ پریدگی شود، قسمت سرامیک شده دو نقطه سنگ پریدگی خواهد داشت.

چرا سرامیک ماشین باعث تقویت رنگ می شود؟

سرامیک خودرو محفظه های رنگ یا همان کلر را اشباع می کند که باعث آب گریزی و تقویت کلر می شود؛ اصطلاحا کلر توپر تر می شود.

آیا بر روی خودرو سرامیک شده، خط و خش نمی افتد؟

در صورت شستشوی غیر استاندارد که از یک خز برای تمامی نقاط خودرو اعم از رینگ، رکاب و بدنه استفاده می شود ممکن است بر روی سطح سرامیک شده خش های ریز بیفتد؛ در حالی که خودرو سرامیک شده نیاز به شستشوی سنتی ندارد و به دلیل صیقلی بودن بدنه و آبگریزی با شستشوی بدون دخالت دست (تاچ لس) تمیز می شود.

سرامیک را چند لایه میزنید؟

سرامیک بعد از اجرا یک لایه، کلر خودرو را اشباع کرده و در مقابل مایع دیگر نفوذ ناپذیر می شود(که ویژگی آبگریزی به این دلیل است) و برای لایه های بعدی امکان اجرا و نفوذ وجود ندارد؛ چندین لایه اجرا بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.

فرق سرامیک 9h با سرامیک 18h و غیره چیست؟

9h ضریب سختی سرامیک می باشد و با استفاده از دو سرامیک 9h ، ضریب سختی 18 h نمی شود چرا که سختی جمع پذیر نیست.

خودرو سرامیک شده نیازی به کارواش نداره؟

خودرو سرامیک شده باید کارواش شود، باران های اسیدی و آلودگی هوا از سطح بدنه تمیز شوند که لایه سرامیک آسیب نبیند. سرامیک با شستشو از بین نمی رود و هرچقدر زودتر شسته شود بهتر است.