احیا رنگ و پولیش خودرو

برای دریافت احیا رنگ و پولیش خودرو آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر ?

جهت اطلاع از قیمت احیا رنگ و پولیش خودرو آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر با شماره های 02632513625 02632513625 تماس بگیرید .

احیا رنگ و پولیش خودرو آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین کارن دیتیلینگ کرج جهانشهر شامل چه خدماتی است؟

قیمت احیا رنگ و پولیش خودرو

احیا رنگ و پولیش خودرو

اولین گام در احیای رنگ خودرو، شستشوی حرفه ای (صفرشویی) است تا تمامی آلودگی‌های سطحی و عمیقی که روی بدنه خودرو شکل گرفته اند از میان بروند. در مرحله بعد با استفاده از خمیر Clay، مابقی ذرات چسبیده مانند مواد شیمیایی، شته و… از روی سطح بدنه خودرو پاک می شوند. در مرحله بعد پولیش کردن رنگ خودرو آغاز می شود. منظور از احیا رنگ و پولیش خودرو، از بین بردن خط و خش‌های موجود روی رنگ بدنه، لکه‌های شیمیایی، گرد و غبار و همچنین کدر و بدرنگی، رنگ بدنه است. انجام این کار با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که انتخاب آن‌ها بستگی به شرایط رنگ خودرو دارد. ضمن این که اجرای فرآیند احیای رنگ خودرو، یک کار کاملاً تخصصی و نیازمند مهارت است که باید توسط فرد متخصص انجام گیرد؛ در غیر این صورت ممکن است رنگ بدنه دچار آسیب شده و نتیجه دلخواه نیز حاصل نشود.

اطلاعات بیشتر درباره احیا رنگ و پولیش خودرو در کارن دیتیلینگ کرج

منظور از احیای رنگ خودرو، از بین بردن آفتاب سوختگی‌ها، خط و خش‌های ریز، آسیب‌های ناشی از تصادفات کوچک، کدر شدن رنگ و… است. می‌توان با استفاده از خدماتی چون واکس، پولیش، ایجاد پوشش نانو سرامیک و… رنگ خودرو را تا حدود زیادی احیا و مانند روز اول براق و شفاف کرد.
آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین قبل از انجام احیای رنگ باید یک شستشوی تخصصی و بادقت فراوان انجام گیرد. به این ترتیب همه آلودگی‌های سطحی و عمقی روی بدنه خودرو و باقی مانده در گوشه، زوایا و یا خطوط سطحی ایجاد شده روی بدنه خودرو پاک می‌شوند. سپس با کمک خمیر ساینده، بقایای ذرات چسبنده‌ای مثل مواد شیمیایی یا قیر و… را از روی سطح بدنه خودرو پاک می‌کنیم. در صورت عدم اجرای این مرحله، در زمان پروسه احیای رنگ این مواد به داخل پد نفوذ کرده و باعث صدمه دیدن رنگ بخش‌های دیگر می‌شود. در مرحله بعد با توجه به مواردی که گفتیم یکی از راه‌های احیای رنگ انتخاب می‌شود که رایج‌ترین آن پولیش کردن رنگ خودرو است. در پولیش کردن خودرو از یک خمیر ساینده و لایه بردار استفاده می‌شود. پولیش کاری یک فرآیند چند مرحله‌ای است. معمولاً از پولیش‌های زبر برای لایه‌برداری‌های عمیق و از پولیش نرم برای از بین بردن آثار پولیش زبر و براق کردن رنگ بدنه استفاده می‌شود. به طور معمول از دستگاه ضخامت سنج حین احیای رنگ استفاده می‌شود. استفاده از دستگاه ضخامت سنج قبل، حین و پس از اتمام فرآیند کار الزامی است تا میزان لایه‌برداری مشخص و از آسیب رسیدن به سطح و نازک شدن بیش از حد کیلر جلوگیری شود. معمولاً فرآیند پولیش کاری زیر نور هالوژن انجام می‌گیرد تا نتیجه کار کاملاً مشخص باشد. بعد از پولیش کاری با الکل ایزوپروپیل و دستمال روی بدنه کشیده می‌شود تا چربی‌های باقی مانده از مواد پولیش به خوبی پاک شده و کیفیت کار مشخص شود. گاهی نیاز است که برخی از قسمت‌ها دوباره پولیش شوند.


ریکاوری رنگ یا همان احیای رنگ چیست؟

ریکاوری رنگ یا احیای رنگ خودرو، فرایند بازسازی و بازگرداندن رنگ اصلی خودرو به حالت اولیه و جلوه براق آن می‌باشد. این فرایند شامل تعمیر خرده‌ها و خراش‌ها، پوشش رنگ جدید و مطابقت با رنگ اصلی خودرو است.

آیا رنگ‌آمیزی خودرو در محل انجام می‌شود؟

رنگ‌آمیزی خودرو یک فرایند پیچیده است و نیازمند تخصص و تجهیزات حرفه‌ای است. بهتر است رنگ‌آمیزی خودرو را به تعمیرگاه‌های خودرو حرفه‌ای و مجرب بسپارید، زیرا آنها دارای تجربه و تجهیزات لازم برای انجام این فرایند به صورت حرفه‌ای هستند.

بررسی آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین نیسان پیکاپ دو کابین 1390 - 1392

بررسی آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین نیسان سانی 1.5 لیتر 2023 - 2024

بررسی آفتاب سوختگی و پولیش رنگ ماشین بنز کلاس E کروک E250 2014 - 2016

چه خودروهایی نیازمند ریکاوری رنگ و احیای رنگ بدنه ماشین هستند؟

ریکاوری رنگ می‌تواند برای برطرف کردن خراش‌های سطحی، ترمیم خرده‌ها و ضربه‌های کوچک، رنگ‌آمیزی قسمت‌های زوال یافته و همچنین جلوه براقیت و جذابیت بدنه خودرو استفاده شود.

چه مراحلی در ریکاوری رنگ ماشین و احیای رنگ بدنه خودرو وجود دارد؟

مراحل ریکاوری رنگ خودرو شامل تمیزی و آماده‌سازی سطح، تعمیر خرده‌ها و خراش‌ها، پر کردن نقاط خالی، رنگ‌آمیزی، لاک‌کاری و نهایتاً پولیش و مراقبت نهایی است.